L2 Incubation

L2 DragonNetwork/ Nightmare x30 klan forum


#1 2008-02-26 01:55:16

Gunar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 19
Punktów :   

hem tak wiec ;p;p...mam pytanie ;]

mam gladiatorka  pytanie me jest nastepujace jaki waszym zdaniem najlepiej  dla niego armor zbierac od A grade ;]
bizuteria....czy jest sens kupowac  BO czy moze sie wstrzymac i zakupic lepsiejsze kawalki bizuteri ;p;p

Offline

 

#2 2008-02-26 09:49:16

DziadekDzidek

Nowy użytkownik

Skąd: Stolica
Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: hem tak wiec ;p;p...mam pytanie ;]

Moim zdaniem dla glada a grade armor to heavy tallum ,a co do bizuteri to chyba lepiej dac sobie spokoj z BO i pokupowac sobie phoenixa ,a potem tateossian,a. Biżuteria daje bradzo dużo w walkach z magami ,bez biżuteri mag zniszczy kazdego bez wiekszego problemu.

Offline

 

#3 2008-02-26 21:33:27

Razi3ll

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 15
Punktów :   

Re: hem tak wiec ;p;p...mam pytanie ;]

Zgodzę się z Dziadkiem jak dla glada to tylko tallum heavy i tu duży plus, bo ten secik nie jest drogi ^^ można go kupić za kasę, ostatnio widziałem ludzi sprzedawali ten secik za 1.8kkk. Jewelies hmm to phonixa set i w sumie to bym się nie kusił na unsilowanie tego, mieć go aż do czasu zdobycia tateostianów ;](Ale z tym nie masz się co śpieszyć po 3 profie zacznij zbierać na to). Mogę Ci jeszcze doradzić ze opłaca się kupic duale kesh+5/6 lub wyżej. Nie są drogie a mają dobre SA. W późniejszym czasie to damaskusy+7/8 lub ta*dle +4 i ja bym się tu już cieszył na dłuższy czas grania


PR0ST0.

Offline

 

#4 2008-02-27 18:39:04

Raycher

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: hem tak wiec ;p;p...mam pytanie ;]

Ja bym damaszkow nie polecal, od razu ta*dle damaszki dodaja do celnosci, a przy opcji +%+%+% do mp, cp i hp to jest kijowa opcja Na Twoim miejscu najpierw kupilbym bw albo doom, ale przy doomie tato do speeda (-def) i do p.atak (-def), na jedno wychodzi a kesze sobie polecal bym samemu zaryzykowac i zrobic na +4, chyba ze jakis desperat bedzie chcial sprzedac po bardzo okazyjnej cenie.

Offline

 

#5 2008-03-05 16:55:57

Gunar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: hem tak wiec ;p;p...mam pytanie ;]

hehe czas na 3 profke ;p ma ktos  jakiegos linka gdzie jest opisane co i jak ma gladek robic ? :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csjackass.pun.pl www.diamondcraft.pun.pl www.visionpol.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl www.filozofia.pun.pl