L2 Incubation

L2 DragonNetwork/ Nightmare x30 klan forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-05 22:49:06

Gunar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 19
Punktów :   

ally i dalsze kroki

nie no dzisiaj to juz mnie nerwica zezarla  i cale szczescie ze mialem dobry humor bo bym tego naszego ally lidera zbluzgal  jak...ze juz nie powiem.... ;p;p
podjelem  dzisiaj ,jak sie pojawil nasz lider allajsowy, watek rozwoju naszego ally i dalszych opcji by cos zazelo sie tu dziac........
rzucilem kilkoma oczywistymi pomyslami bez ktorych ally jak to i nasze nie ma zadnego sensu istnienia i znaczenia...
mianowicie
zaproponowalem by bylo wspolne forum..... wiadomo po co.... mozna wiele rzeczy sprawniej dogadywac, chociazby trejdy roznego typu(ktos cos ma na sell ktos cos na trade rzuca  opcjami w dziale trade inni patrzza komus pasuje PM i jazda latwo milo i przyjemnie,nie tak jak teraz ktos cos powie na ally channel i zero odezwu....)
kwestie ustalenia rajdow na Bossy... (ustalamy w  ally  dzien tygodnia, godzine i ci co moga i sa chetni zbieraja sie i jedziemy  ekipa jednego drugiego trzeciego i  ile sie da bossow)
i wiele wiele innych spraw
to odnosnie forum ;]
wspomnialem rowniez  co by powstal wspolny kanal TSa
tu sprawa prosta komunikacja...ktos need help gdzies-> krzyczy na TSie i ma szybka pomoc czy atakuja czy ktos chce  np robic  cos tam itd....

bez wyzej wymienionych  watkow takie ally nie ma sensu........
no a teraz na koniec zeby  jako tako wyjasnic moje sfrustrowanie opiszze szybko reakcje  lidera ;p;p
w dyskusji bral jescze udzial brutal pl ;p;p w sumie za wiele nie wniosl do niej czulem sie bardziej jakbym prowadzil monolog ale to nic ;p;p
po calej dyskusji w koncu odzywa sie Silien
- idzie ktos na katki?
na co odpisuje Gunar troszke zdziwiony ze lider ally nie zabral  glosu w waznej dla naszego rozwoju rozmowie
-pojde jak obiecasz ze za dwa dni powstanie wspolne forum i ts Ally ;]

i tu teraz jakze wspaniala odpowiedz!!!!
SileinPL - ally jest forum zaloz

i rece mi opadly ;]

nie chce byc dluzej w takim ally -,- mozze i jestem nobem ,gre po tym 50 lv malo znam, ale szybko sie ucze...i  wlasnie z tych innych serwerow  o ktorych pisalem  w dziale przedstaw sie troche wynioslem:)
nna EXI bylem w takim ally ze byl ustalony dzien tygodnia gdzie sie zbierali wszyscy i byla jazda na RB szlo sie od 19 polowalo do nocy i zawsze kilka rb padalo(dropy,kasa ,exp)bylo wspolne forum,wspolny TS i wszystko bylo zajebiscie zorganizowane nie musialem czekac az ktos z klanu sie pojawi wpadalem na tsa i zawsze ktos  chetnie pomagal:)
a jezeli chodzi o sam klan.........
wchodze na serwer i  odrazu invite  do pt ;]
mimo ze  nie bylo nawet wspolnego wypadu czy cos ale zawsze widac gdzie kto jest itd...ma to wiele swoich zalet  o ktorych chyba rozpisywac sie nie musze...;]
tak wiec...  tutaj bedzie puenta;]
to ally trzeba oposcic bo ja tu dalszego rozwoju nie widze...
a co do pretoriansow bo w sumie tam chcecie isc  bla bla bla.... to moze najpierwej  zwazmy na to czy u nich jest jako taka organizacja jaka wyzej opisalem..bo jezeli nie  to moim skromnym zdaniem znowu isc do nastepnego ally gdzie ally to tylko   jakis tam kolorowy znaczek do cresta jest bez sensu

Offline

 

#2 2008-03-05 23:46:59

Zaldi

http://img87.imageshack.us/img87/3675/adminwj0.gif

Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 29
Punktów :   

Re: ally i dalsze kroki

yyyyyy gunar ty powiesci piszesz albo chciales byc nauczycielem polskiego? 0_o takie dlugie teksty ze zasypiam jak czytam;p xD
a co do ally to sie zobaczy


!!!FMX FOREVER!!!
pozdro z Pobierowa!! http://pl.youtube.com/watch?v=HpoHIazukbo

Offline

 

#3 2008-03-10 23:49:05

QuiteStorm

Użytkownik

2879760
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: ally i dalsze kroki

w sumie co do ally to moja zdanie jest takie ze niech sobie beda ale blizszych kontaktow z nimi miec nie zamierzam, nie raz i nie dwa bili moje postacie mimo ze mowilem ze jestem z klanu itd wspolny serw na TS z gory odpada a forum to rzecz do przemyslenia

Ostatnio edytowany przez QuiteStorm (2008-03-10 23:49:16)


Unidos Para La Musica...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftownia.pun.pl www.a7x.pun.pl www.asian-biting.pun.pl www.dkk-rp.pun.pl www.xnarutoxshippudenx.pun.pl